fbpx
Tap To Call

  530 521 527, 504 453 569

Tomaszów Lubelski

Kursy językowe

zoom_for_kids

Czy nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna? Z nami na pewno ! W naszym Centrum mają Państwo do wyboru następujące kursy językowe:

 • język angielski
 • język niemiecki
 • język rosyjski
 • język hiszpański

Przebieg zajęć urozmaicany jest różnorodnymi środkami dydaktycznymi. Niezależnie od tego, czy dziecko lepiej reaguje na ruchome obrazy, piosenki, gry czy słuchane historie, szeroka gama ćwiczeń wykorzystujących wyobraźnię oraz różnorodne materiały multimedialne przygotowane przez naszych lektorów wychodzą naprzeciw wszystkim sposobom uczenia się. Nasi nauczyciele stosują przedstawienia, przebieranki, teatrzyki, flash cards i wiele, wiele innych, bardzo ciekawych metod jako główne narzędzia pracy. Nasze zajęcia często są rejestrowane przez lektorów. Można je potem obejrzeć w formie filmików na naszym kanale na www.youtube.pl bądź też w ZOOM TV, znajdującym się w Sekretariacie naszej szkoły. Dzięki temu, nasze małe gwiazdy mogą poczuć się sławne i pewne siebie. Ponadto, rodzice oraz wszyscy zainteresowani mają możliwość obejrzenia naszych zajęć na lekcjach pokazowych. Każde zajęcia to mix trzech metod:

 1. metody komunikacyjnej,
 2. metody MSL
 3. metod szybkiego uczenia się

Więcej o metodach dowiesz się tutaj

Dzieci od 3 do 6 lat

cee_1

Zajęcia dla dzieci podzielone są na kilka grup zróżnicowanych pod względem wiekowym. Zajęcia dla dzieci najmłodszych w wieku od 3 do 6 lat odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 minut. Nauka prowadzona jest metodą Creative! Early English© .

Metoda Creative! Early English© ma na celu wzbudzenie naturalnej ciekawości poznawczej, pasji i fascynacji uczeniem się języka angielskiego poprzez różnorodne działania twórcze bliskie zainteresowaniom i potrzebom dzieci.

Metoda Creative! Early English© w ramach różnorodnych technik glottodydaktycznych bazuje na działaniach:

 • artystycznych – plastycznych (Process Art, Crafts)
 • teatralnych (Puppetry Show, podświetlane teatrzyki kubeczkowe, teatrzyki kukiełkowe, łyżeczkowe, papierowe)
 • bezpiecznych eksperymentach naukowych,
 • działaniach kulinarnych (Creative! Snacks – aktywizujące zmysł dotyku, smaku i węchu)
 • zabawach na świeżym powietrzu
 • oraz różnorodnych działaniach polisensorycznych (Messy Play Ideas)
  Wspomniane aktywności wzbogacone są jednocześnie o:
 • śpiew piosenek (o bardzo prostej treści lingwistycznej)
 • słuchanie odpowiednio dobranej muzyki, opowiadań, komentarza nauczyciela czy realizację wybranej formy ruchowej

  Nasze zajęcia nie tylko pozwalają dzieciom zdobyć niezbędną w przyszłości wiedzę ale także umożliwiają im kontakt z rówieśnikami. Dziecko jest stale zainteresowane językowo co sprawia, że łatwiej jest mu osiągnąć sukces.

Dzieci od 7 do 9 lat

Kolejną grupę wiekową stanowią dzieci w wieku od 7 do 9 lat, a więc dzieci z 1,2 i 3 klasy szkoły podstawowej. Zaczynają one naukę języka obcego za pomocą rymowanek, obrazków, piosenek, słuchanych historii, gier i prac ręcznych. Zajęcia charakteryzuje szeroka gama ćwiczeń wychodzących naprzeciw różnym sposobom uczenia się, wykorzystujących wyobraźnię oraz odrobinę szaleństwa jako podstawowe środki dydaktyczne. Umiejętności słuchania, mówienia i czytania rozwijane są jednocześnie. Zajęcia dla dzieci w wielu szkolnym trwają 45 minut i odbywają się również dwa razy w tygodniu.

Dzieci od 10 do 12 lat

Zajęcia dla dzieci starszych od 11 roku życia trwają już 60 minut i także odbywają się dwa razy w tygodniu. Podstawowym kryterium doboru poziomu dla dziecka są jego umiejętności językowe. Przed doborem grupy, dziecko wypełnia test poziomujący, następnie odbywa rozmowę z metodykiem. Wynik tych dwóch etapów pozwala określić, która grupa będzie dla niego najbardziej odpowiednia. Ze względu na różnorodność środków nauczania, dzieci już od początku mają poczucie sukcesu. Czują się pewnie używając języka, a to zwiększa ich motywację i przyspiesza proces uczenia się. Używając języka, dzieci realizują swoje oczekiwania, nie mogą się doczekać kolejnych zająć. Biorąc udział w językowych przedstawieniach, pisząc artykuły do gazetki szkolnej, nagrywając filmy i teledyski z lektorem dzieci zakochują się w języku. Stąd, idealnym wyborem dla dzieci w tym wieku są zajęcia grupowe. Przynoszą one lepsze i szybsze efekty niż zajęcia indywidualne. Dzieci mają kontakt z rówieśnikami z różnych miejscowości co sprawia, że stają się bardziej śmiałe, a nieodłączny w grupach element rywalizacji wspomaga motywację,

Uwaga!

Począwszy od tego roku po każdym semestrze nauki nasi nauczyciele będą przeprowadzać test sprawdzający wiedzę i umiejętności Słuchaczy. Będzie on podstawą do zakwalifikowania Słuchacza na wyższy poziom nauczania. Dla ucznia, taki test będzie stanowił dodatkowy bodziec do samodzielnej pracy w domu. Lektorowi natomiast, pozwoli skonfrontować swoje techniki nauczania z osiągniętymi efektami.

Nowość! Deutsch fur Kinder!

Od tego roku w naszym Centrum rozpoczynamy zajęcia z języka niemieckiego dla naszych najmłodszych Słuchaczy. Już teraz nasi najmłodsi rozpoczną swoją przygodę z nauką języka. Czeka nas mnóstwo zabawy i radości podczas poznawania tajników języka naszych sąsiadów. Dodatkową zaletą jest to, że zajęcia będą w całości bądź częściowo prowadzone przez native speakera.  

Dlaczego warto przyjść do nas?

Nauka z ZOOM Kids to przede wszystkim przyjemność! Dzieci nigdy się nie nudzą, gdyż nasze zajęcia są zdynamizowane. Części statyczne przeplatają się z zabawami ruchowymi i śpiewaniem. Nasi lektorzy to osoby, które uwielbiają pracę z dziećmi. Są świetnie przygotowani zarówno pod kątem merytorycznym, jak i pedagogicznym. Prowadzone zajęcia są regularnie nadzorowane przez metodyka, który czuwa również nad prawidłową realizacją programu nauczania. Połączenie stosowanych przez nas metod pobudza działanie obu półkul mózgowych. Dzieci uczą się szybciej a proces zapamiętywania nowo nabytej wiedzy odbywa się o wiele efektywniej i bez zahamowań. Nauka przez zabawę to idealna metoda, która pozwoli dziecku zaprzyjaźnić się z angielskim i poznawać go jak najciekawszą grę. Sekret nauczania dzieci języka obcego tkwi w naturalności języka i przyjemności zabawy, jaką niesie oferowana przez nas forma zajęć. Z metodami przez nas używanymi możesz zapoznać się tutaj.

Zapraszamy do wspólnej nauki! :)